محل تبلیغات شما

بانو شهیده حبابه انصاری زاده

فرزند مرحوم آقا شیخ حسن فرزند آقا شیخ محمد حسین فرزند

آقا شیخ محمد شریف اعلی الله مقامه

و متعلقه مرحوم آقا رمضان نعمتی رحمت الله علیه

تاریخ تولد: 1305

شهادت: 1359/7/13

جنگ قصه های پنهانی زیادی دارد و هر یک از روزهای از دست رفته مردمان جنوب روایت هزاران قصه پر غصه است. این فقط جبهه‌های جنگ نبود كه از اثرات بمباران وحشیانه بعثی‌ها نصیب می‌برد، شهرها نیز طعم تلخ بمباران دشمن را احساس می‌كردند. در یکی از همان روزها (1359/7/13) پایانه مسافربری آبادان در اهواز مورد حمله موشکی وحشیانه دشمن بعثی به مردم بي‌دفاع قرار گرفت و تعدادی از هموطنان عزیزمان را بخاک و خون کشید در میان شهدا، بانویی مؤمنه و مادری مهربان، متعلقه آقای رمضان نعمتی و فرزند آقا شیخ حسن مظلومانه بر اثر اصابت ترکش به فیض شهادت نائل آمد.

به راستی اینان به کدامین گناه کشته شدند؟ 

پیکر پاک و مطهره این بانوی شهیده پس از تشییع در قطعه یک گار (بهشت آباد) اهواز آرام گرفت.  آرامش ابدی تو، آرامش مرا ربود و اینک دلتنگی روزهای بی تو را فقط کنار سنگی سرد که پناه من است سپری می کنم.                                 

نمی دانم در کدامین کوچه جستجویت کنم و از کدامین گل، عطرت را بجویم اما همین قدر  می دانم که هنوز هم مانند کودکی عاجزانه تمنای وصالت را دارم به کدامین صبر می توان بی تو زیست؟ تو مانند سوره ای از قرآنی که هیچکس حتی نمی تواند مانندت را بیاورد.

روحش شاد و یادش گرامی باد.

معرفی شهدای انصاری ( بانو شهیده حبابه انصاری زاده )

معرفی شهدای انصاری ( شهید جاوید الاثر علاءالدین انصاری )

معرفی شهدای انصاری ( شهید جاوید الاثر عبدالصاحب انصاری )

,آقا ,کدامین ,شیخ ,تو ,فرزند ,    ,آقا شیخ ,فرزند آقا ,شیخ محمد ,رمضان نعمتی ,شهیده حبابه انصاری ,بانو شهیده حبابه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Hisport_Iran(سلام ورزش)